Projekty przyłaczy gazu wody kanalizacji

Do nowego budynku w większości przypadków należy doprowadzić:

–  wodę (przyłącze wodociągowe)

– kanalizację (przyłącze kanalizacyjne)

– gaz (instalacja gazowa)

My pomagamy w realizacji tego przedsięwzięcia.

GAZ

Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów przyłączy gazowych, projektów instalacji gazowych i wykonawstwie instalacji gazowych, dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, użyteczności publicznej itp. od skrzynki gazowej po zewnątrz i wewnątrz budynku do odbiorników (kotłów kuchenek). Jako jedna z niewielu firm wykonujemy instalacje od projektu po wykonawstwo i ostateczne odbiory. Prosimy o przesłanie mapy do celów informacyjnych lub projektowych i warunków technicznych w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

WODA I KANALIZACJA

Wykonujemy projekty przyłączy wody i kanalizacji dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych usługowych, użyteczności publicznej itp. Koszt prac projektowych ustalamy w każdym przypadku indywidualnie biorąc pod uwagę charakter przedsięwzięcia oraz możliwe do napotkania trudności. W celu uzyskania wyceny prosimy o przesłanie mapy do celów informacyjnych lub projektowych i warunków technicznych.

Obszar działalności naszej firmy to powiaty i gminy : Nadarzyn, Pruszków, Podkowa Leśna, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Warszawa, Podkowa Leśna, Milanówek, Michałowice, Lesznowola, Tarczyn, Raszyn.