Świadectwo energetyczne Milanówek

 

 • swiadectwo_energetyczne_MilanowekŚwiadectwo energetyczne
  Milanówek 
  511 045 847
 • Certyfikat energetyczny
  Milanówek
   
  511 045 847
 • Odbiór kominiarski
  Milanówek 
  511 045 847
 • Odbiór gazowy
  Milanówek 
  511 045 847

 

Aby można było oddać budynek do użytku, należy posiadać także świadectwo energetyczne, odbiór kominiarski czy odbiór gazowy.

Nasza firma świadczy usługi wykonania świadectw na terenie Milanówka i okolic.

Koszt świadectwa energetycznego + odbiór kominiarski+odbiór gazowy dla domku jednorodzinnego w Milanówku to około 400 zł.

W cenie tej wliczony jest także dojazd do klienta. Nasza firma oferuje najwyższej klasy usługi, wzorując się na projekcie budowlanym oraz wizji lokalnej wykonujemy profesjonalne świadectwa energetyczne oraz odbiory kominiarskie.

Dlaczego powinniście wybrać akurat naszą firmę? Wykonujemy usługi w miejscowości Milanówek, posiadamy renomowanych firm sprzęt, oraz niezbędne uprawnienia i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania klientów.

Dodatkowym atutem jest nasza elastyczność w stosunku do godzin. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem dlatego też każdego traktujemy indywidualnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych ofertach to zapraszamy do kontaktu.
tel 511045847

 

 

Firma Projektsan wykonuje certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne, odbiory kominiarskie i odbiory gazowe na terenie gminy Brwinów w powiecie pruszkowskim. Usługi są wykonywane dla lokali, domów jedno i wielorodzinnych oraz innych obiektów budowlanych dla których prawo tego wymaga.

Świadectwo sporządzamy na podstawie projektu budowlanego i wizji lokalnej, w przypadku braku projektu w drodze inwentaryzacji.

Dojazd do klienta w cenie usługi. Czas wykonania około 7 dni.

Cena: uzależniona jest głównie od typu budynku, powierzchni użytkowej, architektury, rodzaju instalacji i jakości dokumentacji. Płatność po wykonaniu usługi.

Cena uwzględnia całość kosztów, a więc: – dojazd do nieruchomości – profesjonalny wydruk certyfikatu energetycznego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą lub wykonaniem usług na terenie gminy Brwinów zapraszam do kontaktu telefonicznego 511045847.

gmina_Milanowek